کارخانجات صنایع شیمیایی در ایران (تولیدکننده – صادرکننده) – آرال شیمی

شرکت صنایع شیمیایی سبز پارسیان با ۱۰ سال فعالیت در زمینه بازرگانی، بازیافت و تولید حلال های آلی، از سهم بازار قابل توجهی برخوردار بوده و به جهت عقیده راسخ به کارآفرینی در حوزه دانش بنیان، با روی باز از کارآفرینان نوپا دعوت می نماید تا در حوزه های تولید حلال های آلی، پوشش دهنده ها، چسب و مواد آب بندی، تکنولوژی نوین، سوخت بنزین و گازوئیل بخصوص مواد و تجهیزات بالابرنده کیفیت سوخت، فرایند های سولفورزدایی مواد آروماتیک، فرایند تولید حلال های آروماتیک، استری، کتونی، الکلی و پلاستیسایزرها و همچنین تولید مواد رقیق کننده، به جهت مشارکت در سرمایه، دانش و تکنولوژی و راه اندازی واحد های آزمایشگاهی، پایلوت و صنعتی اقدام نمایند. بازار کار این گرایش بسیار کم پذیرش و در انحصار دانشگاه علم و صنعت، تنها در صنایع استخراج، فرآوری و خالص سازی کانی های معدنی است. در واقع فارغ التحصیلان این گرایش به دلیل وجود تعداد زیاد صنایع کانی ههای معدنی می توانند در بازار کار خوش اقبال باشند.

از این درس، بنا به تشخیص گروه حداقل یک درس انتخاب می شود و یک یا دو درس باقیمانده به عنوان دروس اختیاری در گرایش های متفاوت اخذ می شود. فارغ­ التحصیلان این گرایش در زمینه آن دسته از صنايع شيميايی که با مواد اوليه­ معدنی سر و کار دارند تربیت می­ شوند. این روند رو به رشد همچنان طی دهه دوم فعالیت این شرکت، با تولید رزین های اکلریک امولسیونی و گروه های متنوع رزین آب پایه و همچنین توسعه بخش تولید انواع چسب های تخصصی در زمینه های صنعتی و ساختمانی ادامه یافت مرغوبیت محصول و تعهد به اصول مشتری مداری از بزرگترین رسالت هایی است که صنایع شیمیایی بن از گذشته تا به امروز به آن وفادار بوده است و به موجب آن توانسته به عنوان چهره ای شاخص در صادرات چسب و محصولات وابسته به کشور های خارجی به شمار آید. با پرداختن به این روندها، AP-G 2022 خواستار گسترش جهانی در زمینه های رشد اقتصادی، تقویت رقابت و تقویت بنیان مدیریت به عنوان استراتژی های اساسی است. اكنون پس از تحقیقات متعدد مشخص شده است كه تركیبات حلقوی حاصله از یكی از واحدهای روغنسازی پالایشگاه تهران نیز جهت خوراك كارخانه مناسب میباشد و طرح احداث یك واحد جدید بیست هزار تنی در كنار پالایشگاه تهران نیز در دست تهیه است.

که علم شیمی به عنوان یکی از علوم پایه، زیربنای علوم مختلفی همچون بیولوژی، بیوتکنولوژی، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و رشته های متعدد مهندسی است. شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران در سال 1362 شمسی با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن استان تهران تاسیس شد.اکنون شرکت آبادگران، با ظرفیت تولید واقعی سالانه 65000 تن و تولید بیش از 150 نوع ماده شیمیایی دانش بنیان ، گروه صنعتی پیشرو در صنعت شیمیائی ساختمان کشور محسوب می شود. صنایع شیمیایی در ده سال اخیر نه تنها در اروپا و ایالات متحده بلکه خصوصا در چین، هند و دیگر نقاط آسیا تغییرات بسیاری داشته­ اند. متأسفانه این نقش مهم و کلیدی در حال حاضر در کشور مورد غفلت قرار گرفته است و همین موضوع نیز سبب شده است که صنعت به ظاهر خصوصیشده، فقط و فقط به دنبال حداکثرکردن منافع بنگاهی و سودآوری خود باشد و این موضوع تنها بخشی از منافع ملی را پوشش میدهد و بسیاری از محصولات تولیدی مورد نیاز ساختار صنعتی کشور در اولویت فرصتهای سرمایهگذاری این بنگاهها قرار ندارد.

توجه خاص کشورها به این صنعت موجب گردیده تا در حال حاضر بعد از صنایع غذایی و خودروسازی سومین صنعت بزرگ جهان به شمار رود. در حال حاضر تعداد پرسنل مشغول به کار یکصد و بیست و دو نفر میباشد که اغلب از اهالی شهرهای شیراز، مرودشت، زرقان و حومه هستند. منظور از یادگیری کاهش هزینه متوسط در طی زمان همراه با افزایش تولید تراکمی است و یادگیری ضمن انجام کار با کاهش هزینه­های تولید به ایجاد مزیت رقابتی منجر می­شود. بازیابی كلروركلسیم از دورریز واحد تولید سود اش مجتمع پتروشیمی شیراز. علاوه بر این، خریداران محترم می توانند در تماس با کارشناسان واحد فروش از قیمت های لحظه ای و تخفیف های ویژه بهره مند شوند. جهت نگارش هر یک از طرح های بروز با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن طرح توجیهی بروز مطابق با استانداردهای مالی و بانکی کشور با خروجی کامفار مطابق با استاندارد سازمان UNIDO را تقدیم تان نمایید؛ که علاوه بر اخذ تسهیلات بانکی برای دریافت مجوزهای لازم و ارائه به سرمایه گذار یا توجیه ارگان های داخلی و خارجی بتوانید از آن بهره ببرید.