همه چیز درمورد انواع مدل جوراب 😮 9 مدل از بهترین ها😍

و همه گان به جای تولید و بافتن جوراب بعد از کلی زحمت کالایی آماده تهیه میکردند. رنگ جوراب های شما هر چند شاید زیاد به چشم نیایند، اما بسیار مهم هستند و هرگز نباید از آنها غفلت کنید. اگر به خوبی از جوراب واریس خود مراقبت کنید نباید نیازی به تعویض آنها بیشتر از هر 3 تا 6 ماه باشد. جوراب ها فراتر از یک اکسسوری مد هستند و نباید مثل سایر اکسسوری ها به آنها نگاه کرد. این یک مشکل رایج است. اگر با پوشیدن جوراب واریس خود مشکل دارید، تنها نیستید. با این حال بسیاری از بیمارانی که به طور جدی با این مشکل مبارزه میکنند، با بررسی برخی از این نکات راهی را برای استفاده از آن پیدا میکنند تا ببینند چه چیزی برای آنها بهتر است. حتما جورابهای خود را بعد از هر بار استفاده با یک ماده شوینده ملایم و آب گرم بشویید و آنها را قبل از استفاده مجدد، روی سطح صاف خشک کنید. زمانی که جوراب شما فرسوده شد، برای ادامه دادن درمان باید یک جفت دیگرجایگزین آن کنید. مهم است که جوراب واریس کاملا اندازه شما باشد. جوراب پوشش پاست که درون کفش قرار می گیرد؛ بلندای یک جوراب ممکن است تا نزدیکی زانوی شخص و یا تا مچ پای او باشد.

جوراب به معنای واقعی کلمه یک «کفش کوچک» است. علاوه بر این مورد بهتر است بدانید که جوراب زنانه انواع بسیار متنوعی دارد. جورابهای زنانه با انواع مدل جوراب دخترانه شیک متفاوت است. جوراب ها این امکان را فراهم می کنند تا پای شخص کاملاً با کفشش متناسب شود، به خصوص در هنگام انجام فعالیت های ورزشی. بنابراین میتوانید جورابی را پیدا کنید که به بهترین نحو با نیازهای پزشکی، شیوه زندگی و سلیقه شما متناسب باشد. جوراب انواع متعددی دارد و با جنس های مختلف بسیار زیاد مانند : جوراب ساق بلند، جوراب ساق کوتاه و جورابهای مچی و همچنین جورابهای کالج و در جنسهای نخ پنبه و … جنس جورابی که قصد دارید بپوشید را براساس فصل و میزان فعالیت تان انتخاب کنید؛ برای اینکه در هنگام پوشیدن جوراب کاملاً احساس راحتی نمایید، توصیه می شود تا با توجه به موقعیت از جوراب های ابریشمی، نخ اسکاتلندی و پشمی استفاده کنید.

هر پا با پای دیگر متفاوت است و پیدا کردن سایز و مارک مناسب برای بهرهمندی از جوراب واریس مهم است. اگر رنگ جوراب مناسب باشد باعث بهتر شدن ظاهرتان می شود و اگر نامناسب باشد کل استایل شما را به هم می ریزد. شما میتوانید یک جوراب انتخاب کنید که تون رنگی آن همان رنگ پایهی شلوار شماست و یا رنگیست که بسیار با رنگ شلوارتان مطابقت و هم خوانی دارد. جورابهای واریس شیک و ورزشی هستند و در انواع شکل، اندازه، رنگ و جنسهای مختلف وجود دارند. جوراب ساق بلند تا زانو گزینه مناسبی برای اکثر افراد است، مگر اینکه ورم یا واریس در بالای زانو نیز وجود داشته باشد. در این مقاله سعی داریم تا مروری داشته باشیم بر نقش جوراب در سلامت پا و سپس در ادامه مطلب به معرفی انواع مختلفی از مدل ها و طرح های متنوع جوراب می پردازیم. عرق کردن تنها زمانی اتفاق میافتد که ما مجبوریم در روز به دلیل محدودیتهای کاری ساعات طولانی جوراب و کفش به پا داشته باشیم. شستن و تمیز کردن جوراب ها قطعاً راحت تر از تمیز کردن کفش هاست. این مدل از جورابها باعث میشود تا پاهای شما در کفش هایی که پشت و بغل پا باز است راحت باشد و در این کفشها شاداب باقی بماند.

وقتی کفش را برای مدت طولانی میپوشید و جوراب ندارید، پاهایتان به دلیل عرق کردن در داخل کفش کثیف میشود و باعث میشود بوی نامطبوعی درون کفشتان ایجاد شود. این جورابها برای زمانی هستند که شما بیدار هستید و حرکت میکنید، نه وقتی که خوابیدید. این جورابها همچنین برای افرادی که به خاطر شکستگی استخوان، کشیدگی یا دیگر مشکلات ارتوپدی، بستری شدهاند مفید خواهد بود. این نوع دارای حالت کش باف است و نیمی از ساق پا را می پوشاند، همچنین یکی از مدل هایی است که به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. برای داشتن یک استایل کلاسیک و همچنین افزودن مقدار کمی جسارت و محافظه کاری در لباس های خود، میتوان از جوراب خالخالی بهره گرفت. قطعاً در تمام هفته از آموزه های این راهنما بهره خواهید برد؛ چرا که شما همواره می خواهید سر و وضعی مرتب داشته باشید و انتخاب یک جوراب مناسب قطعاً شما را در رسیدن به این مهم یاری خواهد داد. شما هر استایلی که داشته باشید باید جوراب بپوشید. جورابی که میپوشید میتواند نشان گر نوع نگاه شما به مد و استایلتان باشد.