همه چیز درمورد انواع مدل جوراب 😮 9 مدل از بهترین ها😍

جوراب های بلند تا ران، میتوانند از بالای زانو به بعد هر طولی داشته باشند. با توجه به همین موضوع برای استایل رسمی، جوراب ساق بلند گزینه خوبی است. در آن زمان مردم بیشتر جوراب های ساق بلند که اغلب در بازی کریکت دیده میشد میپوشیدند. اغلب مردم فکر میکنند که کفش ها، پیام های زیادی در مورد شخصیت افراد دارند! جوراب اسکی مردانه (Ski Sock) بسیار ضخیم و گرم هستند و پاهای شما را در برابر سرما حفظ میکنند. توصیه میشود که در محیطهایی که افراد متعددی تردد میکنند (مانندسالنهای ورزشی) از جوراب استفاده شود، تا امکان اکتساب بیماریهای پوستی کف پا به حداقل برسد. بنابراین توصیه میکنیم که در اطفال از جورابهای نخی استفاده شود تا امکان مشکلات حساسیتی به حداقل برسد. بهطورکلی زمانی که شما وارد دنیای بزرگ جورابهای زنانه میشوید، میتوانید رنگهای بسیار مختلفی را مشاهده کنید. برندهای تولید کننده پوشاک زنانه از تولید این محصول غافل نبودهاند و محصولات بسیار زیبایی را روانهی بازار کردهاند.

شما میتوانید جوراب مچی را در مدلهای ساده، طرحدار و جوراب پارازین تهیه کنید. جوراب مچی محبوبترین و متداولترین نوع جوراب محسوب میشود. از طرفی دیگر نوع ضخیم این جوراب شلواری ها برای گرم نگه داشتن پاهای شما در هوای سرد کاربرد دارند. به طور کلی بدون پوشش بودن پاها، امکان تبادلات هوا و دما را در پوست پا بیشتر میکند و احساس آرامش میدهد، این در حالی است که برخی از افراد از سرد بودن پاها رنج میبرند و به ویژه در فصل سرما نیاز دارند که با جوراب مناسب بخوابند، در رابطه با این افراد و کسانی که مبتلا به بیماریهایی مانند اسکلرودرمی هستند، پوشیدن جوراب در فصل سرما در خواب و بیداری لازم است ضمن اینکه در افراد دیابتی پوشیدن جوراب مناسب تاکید میشود، چرا که جوراب در افراد دیابتی که اختلال حس پا دارند تا حدود زیادی از بریدگیهای ناخواسته و زخم شدن پا جلوگیری به عمل میآورد.

به علاوه خودتان میتوانید این جورابها را ببافید. به علاوه جوراب های ضخیم و گرم به بهبود گردش خون آنها کمک بسیاری میکند و مثل یک عایق عمل میکند. ما باور داریم که احساس شادی به شما کمک می کند تا این حس زیبا را به دیگران نیز انتقال دهید. آنها را میتوان در مراسم غیررسمی و مجلسی پوشید. مردان برای رفتن به یک مصاحبه شغلی، قرار ملاقات و حتی یک مراسم تشییع جنازه احتیاج به پوشیدن جوراب برای تکمیل استایل خود دارند. جوراب های کالجی گزینه ای عالی برای مراسم غیررسمی و مجلسی است. بسیاری از مردان بدون پوشیدن جوراب نمیتوانند از خانه بیرون بروند و این عادت طبیعی در آقایان است. یکی از انواع جوراب که مناسب استایل کلاسیک مردان است، جوراب ورزشی یا لوله ای مردانه (Athletic) هست که اکثرا در طرح های راه راه افقی دیده میشود. متفاوتترین جورابی که در فروشگاه لناسنتر موجود است، جوراب زنانه اسلامی است. جوراب های توری که شبیه به حلقه های یک حصار زنجیره ای هستند را اصطلاحا جوراب توری نرده ای زنانه میگویند. یکی از اشتباهات بزرگی که شرکت نلسون مرتکب شد، این بود که طرح جوراب لوله ای خود را ثبت نکردند. آنها برای کفش های معمولی و کسانی که جوراب های کوتاه تر یا را دوست ندارند مناسب خواهد بود.

اما قسمت جالب ماجرا تاریخچه جادویی به وجود آمدن جوراب هاست که مطمئناً این داستان فوق العاده برای شما هم جذاب خواهد بود ، پس با ناچو همراه باشید! و اما پیدایش اولیه جوراب در ایران به این صورت بوده است که در سال 1306 ، هنگام بازگشت ناصرالدین شاه از سفر انگلستان ، جوراب هایی به عنوان سوغاتی همسران شاه از شهر براد فورد وارد ایران شد. و به مرور به طبقات پایین تر رسید. جورابهایی که شما با آن به محل کار میروید، باید کاملاً متفاوت با جورابی باشد که با آن به خرید یا پیادهروی میروید. هنگامی که در سال 1387 تولید جورابهای رنگی آغاز شد، فروش آن در جامعه به تدریج رونق گرفت تا اینکه فروشگاه آنلاین زوین در سال 1397 برای دسترسی همه افراد جامعه به محصولات رنگی، شاد و مفرح افتتاح شد. همانطور که گفته شد هرکدام از انواع جورابهای زنانه دارای ویژگیهای خاصی هستند. این مدل جوراب ها به قدری کوتاه هستند که هر گاه انواع مختلفی از کفش های به روز را بپوشید، پاهایتان ظاهر نمیشوند.