هانسو: خرید آنلاین جوراب، شورت، سوتین، جوراب شلواری، تاپ شلوارک، ست لباس زیر و

جوراب بدون دید: این نوع از جوراب هم استفاده زنانه دارد و هم مردانه، طراحی جوراب بدون دید به صورتی است که بسیار کوتاه بوده و پایینتر از مچ پا قرار میگیرد. این مدل جوراب ها در فصل های سرد سال برای گرم نگه داشتن پاهای شما بسیار خوب عمل میکنند. اگرچه در ظاهر انتخاب جوراب اهمیت چندانی ندارد اما در واقع ست کردن جوراب ها بخش مهمی از استایل شما محسوب می شود! جوراب ها در بخش مد و زیبایی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام برای یک نوع مناسبت مناسب هستند. این نوع جوراب ها گزینه های خوبی برای عدم عرق کردن پاهای شما هستند. بااینکه جوراب یک لباس کوچک است اما ست کردن آن با لباس و کفش در بهتر شدن ظاهر کمک میکند. اما اندازه و طول آنها از کوتاه تا بلند متغیر است. جورابهای کتان موجب خنک نگاهداشتن پا و مناسب فصلهای گرم سال هستند،در بازار جورابهای نایلونی نیز موجود است اما سعی کنید کمتر از این جنس استفاده کنید. جوراب هایی از جنس مصنوعی با کیفیت، پشم و مواد طبیعی برای پوشیدن با بوت ها خوب کار میکنند. فاکتور مهم دیگر بعد از سایز جوراب جنس آن است.

به همین دلیل است که شما به هنگام خریدن کفش های اسکی، حداقل یک سایز بزرگتر از اندازه واقعی آنها را تهیه مینمایید. مگر اینکه پزشک چیز دیگری گفته باشد و به دلیل یکسری مشکلات مجبور به پوشیدن جوراب های فشاری شوید. جوراب زنانه ساده به دلیل ساده بودن طرح آن به این نام نامگذاری شده است. استحکام و البته حالت کششی جوراب های ساخته شده از پنبه و نایلون قدمی بزرگ در تولید جوراب های امروزی بود ، با استفاده از نوعی نایلون به نام پلی آمید که همچنان در تولید جوراب کاربرد فراوانی دارد و بعدها با اضافه شدن الاستین به ترکیبات آن ، جوراب ها با انعطافپذیری بیشتری به تولید رسیدند . نوروپاتی نوعی آسیب عصبی در پاها است که باعث ایجاد درد، بی حسی، سوزن سوزن شدن و سوزش میشود. انواع مختلفی از طرح های هندسی (Geometric design of socks) در جوراب های امروزی پیدا میشود. یکی از روش های ایجاد شور و نشاط در استایل، استفاده از جوراب های هندسی در لباس ها و مد و استایل شما میباشد. این جوراب ها معمولا با کفش های کتانی پوشیده میشوند. جوراب توری ماهی دخترانه (Fishnet Sock) در سبک ها و طرح های مختلف تولید میشوند.

این سبک جوراب ها از طرح های توری شبیه به تور ماهیگیر ساخته میشوند. در سال های ۳۰۰ تا ۶۰۰ مصری ها جوراب های بافتنی استفاده میکردند که بسیار شبیه به جوراب های امروزی بودند. همچنین آنها با کفش های تابستانی و صندل ها نیز خوب عمل میکنند. پیشنهاد ما استفاده از جوراب های کالجی یا بدون دید (College socks) با این مدل از کفش ها میباشد. ما عاشق جزئياتیم، چون جزئيات زندگی را قشنگتر میکند؛ جزئیات کوچکی که تغییرات بزرگی ایجاد میکنند. یکی از اشتباهات بزرگی که شرکت نلسون مرتکب شد، این بود که طرح جوراب لوله ای خود را ثبت نکردند. امروزه انواع گوناگونی از جوراب های ورزشی یا لوله ای وجود دارند. این نوع جوراب با ساق بلند یا کوتاه تهیه میشود و پا را کاملا گرم نگه میدارد. جوراب اندازه زانو برای چکمههای نظامی هم مناسب است و انواع ورزشی آن به همراه کتانی نیز پوشیده میشود. به علاوه جوراب تا زانو در لباس های ورزشی نیز دیده میشود.

یک جوراب مناسب و با کیفیت مانع ایجاد بوی بد در داخل کفش میشود و در برابر آلودگیها از پوست پا مراقبت میکند. با توجه به اینکه پای شما در طول یک روز کاری مدتها در داخل کفش قرار میگیرد، کیفیت جوراب شما بسیار مهم میشود. جوراب زنانه ساده خود از نظر اندازه ساق به انواع مختلفی تقسیم میشود. یکی از طراحیهای مدرن در حیطه پاپوش، جوراب های پنجه تقسیم شده (Split Toe Sock) هستند. برمی گردیم به 5000 سال قبل از میلاد ، زمانی که اجداد غار نورد ما جوراب میپوشیدند! در این مقاله ما قصد داریم راهنمای خرید جوراب زنانه را به شما ارائه کنیم. کار ما با جوراب شروع شده، ولی سعی داریم به مرور و با نیاز سنجی مخاطبانمان به گروه محصولاتمان اضافه کنیم. یکی از موارد مهمی که هر مردی نیاز دارد تا در کمد لباسهایش داشته باشد، جوراب است. برای این منظور جوراب نامرئی که فقط کف و قسمتی از روی پا را پوشش میدهد بهترین انتخاب است. درصورتیکه سبک کلی پوشش شما ساده و تک رنگ است، با بهره گیری از یک جفت جوراب رنگی رنگ (MultiColor) میتوانید استایل خود را جذاب کنید. آنها تقریبا پوشش خاصی برای پاها ایجاد نمیکنند و فقط به خاطر زیبایی و جذابیت ظاهری مورد استفاده قرار میگیرند.