معرفی رشته صنایع شیمیایی

این شرکت با قریب چهل سال سابقه در امر تصفیه و تولید انواع مواد شیمیایی هم اکنون به عنوان بزرگترین واحد تصفیه بخش خصوصی در زمینه تولید حلالهای تخصصی (هگزان، هپتان، ایزو پارافینیک و ….) با درجه خلوص بسیار بالا در ایران می باشد که نیازهای مجتمع های پتروشیمی بندر امام، تبریز، اراک، امیرکبیر، مارون، جم، آریا ساسول و برخی دیگر را برآورده می کند. در حقیقت برای اینکه به فرآورده های نفتی مختلف دست پیدا کنیم مثل تولید فلزات و آلیاژهای مختلف، تهیه محصولات متنوع شیمی مانند اسیدها و بازها و نمکها، سنتز ترکیبات آلی مختلف، تهیه کودهای شیمیایی متنوع، انواع رنگ ها، لعاب ها و سرامیک ها، تولید انواع پودرهای شوینده، صابون ها و شامپوها و دیگر مواد بهداشتی و آرایشی، تهیه روغن های نباتی، داروهای پزشکی و محصولات غذایی انواع پلاستیک، لاستیک، کائوچو، پلیمر، چسب، الیاف مصنوعی، سوخت های اتومبیل و هواپیما و هزاران هزار ماده شیمیایی متنوع دیگه نیاز به این داریم که کار رو روی مواد اولیه با موفقیت انجام بدهیم و برای این کار باید از ساختار و کیفیت ذرات تشکیل دهنده یا همون اتم ها و مولکول های آن ها اطلاعات کافی در دست داشته باشیم. او با ابراز تاسف از اینکه هزینهکرد بنگاههای تجاری در بخش تحقیق و توسعه به کل هزینهکرد تحقیق و توسعه کشور کافی نیست، افزود: در نقشه جامع علمی کشور افزایش سهم تحقیق و توسعه از تولید ناخالص داخلی با تاکید بر مصرف بهینه منابع بهویژه آب و ارتقای بهرهوری در سند چشمانداز کشور مورد تاکید قرار گرفته است.

وی صنایع رنگ و رزین، پتروشیمی، لاستیک و پلاستیک را از فعال ترین صنایع شیمیایی در استان دانست و افزود: جای خالی صنایع تولیدکننده مواد اولیه رنگ و لاستیک و رزین دیده می شود. بنابراین بسیاری از صنایع را شامل می شود مثل صنایع غذایی، صنایع تولید لوازم خانگی، داروسازی، پتروشیمی، الیاف مصنوعی، مواد بهداشتی و آرایشی. بنابراین طیف گستردهای از صنایع را در برمیگیرد که از آن جمله میتوان به صنایع غذایی، داروسازی، پتروشیمی، الیاف مصنوعی، مواد بهداشتی و آرایشی و صنایع تولید لوازم خانگی اشاره کرد. صنایع شیمیایی تهران طیف گسترده ای از مواد شیمیایی مختلف را از برندهای معتبر جهانی و داخلی با بهترین قیمت ارائه می نماید. صنایع شیمیایی غفاری در سال های سازندگی پس از جنگ و همچنین دوران سخت تحریم های اقتصادی در صنعت خودروسازی داخلی و دیگر صنایع بزرگ ایرانی، تنها با تکیه بر دانش و تعهد و به پشتوانه زنجیره انسانی مجرب خود، در سایه اتحاد، همدلی و تلاش شبانه روزی، توانسته خدمات ارزنده ای را به ایران عزیز ارائه دهد. طبق نظرسنجی انجام شده از بنگاههای اقتصادی کشور، شاخص مدیران خرید (تعدیل فصلی نشده) برای کل اقتصاد ایران در بهمن ۵۱.۵۵ به دست آمده و شاخص کل به بیشترین نرخ ۴ ماهه اخیر رسیده است.

کشورهای همجوار بازارهای خوب صادراتی برای ایران محسوب می شوند اما به دلیل کوتاهی ما در طی سالهای گذشته، کشور ترکیه با ارایه اجناس مرغوب بازار های این کشورها را تصاحب کرده است. بر اساس این گزارش، شامخ کل اقتصاد در بهمنماه امسال به ۵۱.۵۵ واحد رسیده که بیشترین نرخ در چهار ماه اخیر محسوب میشود. نکته قابلتأمل در گزارش شامخ بهمنماه این است که شاخص قیمت فروش محصولات تولید شده یا خدمات ارائه شده در این ماه نسبت به ماه قبل کاهش قابلتوجهی داشته و طی ۲۲ ماه اخیر از فروردین ۹۹ به کمترین مقدار رسیده است. در مقابل، شاخص قیمت خرید مواد اولیه یا لوازم خریداری شده در بهمنماه به کمترین عدد در ۱۳ ماه اخیر رسیده که دلیل عمده آن میتواند کاهش قیمت ارز باشد که منجر به کمتر شدن شتاب افزایش قیمتها شده است. در این اطلاعیه تأکید شده است که متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را تا ۲ فروردین ۱۴۰۱ ارسال کنند و رزومههای دریافتی توسط واحد سرمایههای انسانی بررسی خواهند شد و با داوطلبانی که شرایط اولیه آنها احراز شود حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز کاری جهت مصاحبه تماس گرفته میشود. در اطلاعیه این شرکت درباره شرایط جذب کارشناس پشتیبانی تلفنی فروش (بانوان)، داشتن سن ۲۳ تا ۳۴ سال، داشتن وقت کامل (نداشتن شغل دوم به دلیل حجم کاری زیاد) و استقرار در محیط اداری (در شرایط عادی دورکاری ندارد) اعلام شده است.

در شرایط و الزامات جذب نیروی کارشناس فروش حضوری، بهجز موضوع علاقهمندی به کار بازاریابی و فروش، داشتن سن بین ۲۵ تا ۳۷ سال، هماهنگی با تیم و اختصاص وقت کامل در طول هفته مورد تأکید است. شهرهای اعلامشده برای جذب نیروی کارشناس پشتیبانی تلفنی فروش، دو شهر تهران و کرمان هستند. مجموعه جنوبگان (شرکت صنایع شیمیایی کرمان زمین) تولیدکننده کودهای کشاورزی و توزیعکننده کود، سموم و ادوات کشاورزی در جهت توسعه سرمایه انسانی واحد فروش خود در چند استان و با شرایط مشخص، نیرو جذب میکند. استخدام کارشناس فروش در مجموعه جنوبگان در دو گروه انجام میشود: کارشناس فروش حضوری (فقط آقایان) و کارشناس پشتیبان تلفنی فروش (فقط بانوان). گفتنی است، استخدام کارشناس فروش حضوری در مجموعه جنوبگان مختص استانهای یزد، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و مازندران اعلام شده است. در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.