راهنمای جامع انتخاب و پوشیدن جوراب مردانه – نساجی

برای خرید اینترنتی جوراب زنانه فانتزی میتوانید اقدام نمایید. آنها روش ساده و ارزان و راحت برای نگهداری خون را از رکود ارائه میدهند. مهم است که نوع جوراب واریسی را انتخاب کنید که بیشترین فایده را برای شما داشته باشد. جوراب شیبدار بهترین نوع برای اکثر افراد است. جورابهای واریس به دو صورت جوراب شیبدار یا یکنواخت در دسترس هستند. جورابهای شیبدار در مچ پا تنگ هستند و بتدریج فشار آنها کاهش مییابد، در حالی که جورابهای یکنواخت میزان فشار یکسانی را در کل پا ایجاد میکنند. فشرده شدن به کاهش فشار وریدی کمک میکند، از جمع شدن مایعات در ورید و سنگین شدن پاها جلوگیری میکند، و درد و تورم را تسکین میدهد. جورابهای واریس میتوانند به مقابله با این تغییرات به روشی که برای جنین در حال رشد بیخطر باشد، کمک کنند. با گذشت زمان، هر گونه نقص در عملکرد دریچهها میتواند علائم ناخوشایندی از جمله تورم مچ پا، خستگی پا و واریس ایجاد کند.

اما مطالعات جدید نشان میدهد که اگرچه این جورابها درد و تورم بیماران را بهبود میبخشند اما لزوماً از علائم مرتبط با PTS جلوگیری نمیکنند. به طور کلی شاهدی برای این ادعا وجود ندارد، اما شواهدی وجود دارد که نشان میدهد بهبود خون و گردش لنف میتواند به بهبودی سریعتر عضلات کمک کند. جورابهای چروکیده میتوانند باعث ایجاد فشار ناهموار و از دست رفتن گردش خون شوند، و جورابهایی که سایز مناسبی برای شما نداشته باشند میتوانند شل باشند و پایین بیفتند و یا جریان خون را قطع کنند. این روش ساده اما مؤثر گردش خون را بهبود میبخشد و باعث تسکین تعدادی از مشکلات میشود. همچنین جوراب ها میتوانند از مشکلات عدیده پا جلوگیری کنند. آنها برای مدیریت علائم مرتبط با واریس و سایر مشکلات ورید مانند لخته شدن خون در پاها یا لنف ادم بسیار مفید هستند. حتی کارمندان اداری که ساعتهای طولانی مینشینند و دچار خستگی در پاهایشان میشوند، جورابهای واریس با فشار کم میتواند به کاهش خستگی پاهایشان کمک کند. در مورد پوشیدن جورابهای واریس در سفرهای طولانی، متخصصان بیشتر توصیه میکند که زنان باردار باید پاها را بهطور مکرر حرکت دهند، کمی پاهایشان را بکشند و حتی ورزشهایی مانند کشش پا و خم کردن مچ پا را انجام دهند.

جورابهای واریس در بین مسافران نیز محبوبیت ویژهای دارد، زیرا در پروازهای طولانی، جورابهای فشردهسازی خطر لخته شدن خون را که میتواند به دلیل وضعیت بیتحرک مسافر ایجاد شود، به میزان قابل توجهی کاهش میدهند. تا همین اواخر، جورابهای واریس برای بیمارانی که از DVT بهبود مییافتند نیز تجویز میشد زیرا ممکن است این بیماران در معرض سندرم پس از ترومبوز (PTS) قرار داشته باشد. جورابهای واریس برای افرادی که در معرض ترومبوز ورید عمقی (DVT) هستند نیز مفید است. جوراب پوششی برای پاهاس کالایی برای پوشش و گرم نگه داشتن پاها است. کاربرد جوراب زنانه برای پوشش قسمتی هایی از پاها است که در دید قرار ندارند. روث و توماس روی که دارای یک شرکت تولیدی گیاهان دارویی و ارگانیک به نام ولکت Wellcat هستند، این روز را برای تشویق آزادی پا ایجاد کردند. این پکیج شامل یک جفت جوراب ULCER ( آلسر ) که جورابی نازک و با کلاس فشار پایین است که بیمار میتواند به راحتی آن راب ر روی پانسمان بپوشد و جوراب دیگر، جوراب سری 500 سیگواریس است جهت پوشیدن بر روی جوراب ULCER ( آلسر ) .

در صورت تشخیص پزشک متخصص و دریافت نسخه جهت جوراب واریس برای فردی که دچار زخم واریس شده است، پکیج جوراب زخم واریس به بیمار ارائه خواهد شد. این جورابها اغلب برای افرادی که سابقهی لخته شدن خون یا احتمال وقوع یک لختگی خون در آنها بسیار زیاد باشد مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع احتمال لخته شدن خون در این افراد 6 برابر افراد عادی است. اگر آن لخته خون آزاد شود و به سمت ریهها حرکت کند، می تواند عواقب خطرناکی را به همراه داشته باشد. جوراب زنانه ساده به راحتی با استایلهای مختلف ست میشود و ظاهر شخص را جذابتر میکند. جورابهای با مقاومت کمتر را میتوانید به راحتی در داروخانهها و بصورت آنلاین خریداری کنید. جوراب ساق بلند با فشار بیشتر را فقط میتوانید با نسخه پزشک تهیه کنید و معمولاً برای واریس و معالجه رگ استفاده میشود. جوراب مچی یا ساق کوتاه؛ همانطور که کاملاً از نام آن پیداست، این مدل جوراب ها فقط پاهای شما را تا مچ پا میپوشانند.