خرید جوراب زنانه – قیمت انواع جوراب زنانه + مشخصات – زیرپوش ضدعرق تاپیک

با این حال پوشیدن جوراب های با رنگ روشن در طول روزهای گرم تابستان و ست کردن رنگ آنها با رنگ کمربند تقریباً محال است، چرا که بسیار ناجور می شود. این کار در زمستان و به دلیل رنگ محافظه کارانه لباس ها کاملاً قابل دستیابی است؛ مثلا کفش چرمی مشکی / جوراب خاکستری نوک مدادی / کمربند چرم خاکستری یا مشکی، کفش های ساق بلند با جوراب های کشمیری قهوه ای / کمربند جیر قهوه ای. توجه به رنگ کمربند در هنگام انتخاب جوراب یکی از اصول اساسی تطابق محسوب می شود. یکی از الیاف پر کاربرد برای جوراب زنانه بلند، الیاف پشمی است. جورابهای ابریشمی که برای طبقهی اشراف بافته میشدند و جورابهای پشمی که برای طبقهی پایین و ضعیف جامعه تهیه و تولید میشدند. جوراب های اشراف مختص به این طبقه بود و تعصب بر روی پوشیدن آن توسط اشراف تا حدی بود که عده ای به عنوان پلیس جوراب با بررسی پاها نظارت داشتند تا کسی از طبقه پایینتر از جوراب اشراف استفاده نکند ! طبقهی کارگر جامعه مانند اشراف جوراب به پا میکردند اما جورابهای اشراف و ثروتمندان با کیفیت بالاتری بافته میشدند. در آن زمان به دلیل اینکه هنوز جورابها کش نداشتند، از بندهای مخصوصی استفاده میشد که از افتادن جوراب جلوگیری میکردند.

۵۰۰۰ سال پیش از میلاد جورابها به این شکلی که امروزه در دسترس ماست وجود نداشتند، البته جورابی از آن زمان در دست ما نیست اما شواهد نشان میدهند که جورابها از پوست و موی حیوانات ساخته و به دور پا پیچیده میشدند. و البته امروزه بیشتر از بقیهی قسمتهای لباس مورد بی توجهی و چشم پوشی قرار میگیرد. در انواع پشمها از پشم گوسفند بیشتر از همه استفاده میشود و قیمت آن نسبت به بقیه مناسب تر است و به ترتیب پشم بزو آلپچه و خرگوش کمتر استفاده میشوند و قیمت بسیار بالایی دارند. و در نتیجه باعث کاهش رطوبت و بوی پا میشود. داشتن موادی که میتواند رطوبت را برطرف کند و یا اجازه خروج رطوبت از جوراب را بدهد , به شما این امکان را میدهد که جوراب را در حین ورزش، دویدن و برای چند ساعت در طول زمان ریکاوری استفاده کنید . این نوع جوراب برای فعالیتهای حرفهای طراحی شده و ازکشسانی بالایی برخوردار است. این جوراب برای پوشیدن با صندل انگشتی بافته شده است و در آن برای شصت پا جایی جدا گانه در نظر گرفته شده است.

برای جلوگیری از رشد باکتری ها از جوراب های با خاصیت ضد باکتری یا همان آنتی باکتریال استفاده کنید. به زنانی که قرص پیشگیری از بارداری مصرف می کنند و یا تحت هورمون درمانی قرار دارند، و نیز زنان باردار، افراد با سابقه خانوادگی DVT، و بسیاری از بیماریهای دیگر توصیه میشود که از این جوراب ها استفاده کنند. دلیل آن اینست که پای آنها در شب سرد میشود. پودرهای شیمیایی را از لوازم پزشکی فروشیها میتوان تهیه کرد اما مدل جایگزین و طبیعی آن پودر سبک نشاسته ذرت است که به پاها زده میشود و البته کمی ضعیف تر از مدلهای شیمیایی عمل میکند. جورابهای زنانه با خاصیت آنتیباکتریال به دلیل اینکه بهوسیله تکنولوژی نانو تولید شده و در آنها مواد آنتیباکتریال به الیاف جوراب افزوده میشود، هم بوی نامطبوع پا را از بین میبرند و هم میتوان از آنها برای پوشیدن طولانی مدت در کفش استفاده نمود. برندهای معروفی در زمینه تولید این محصولات فعالیت میکنند که از جمله معروفترین آنها که میتوان بهجوراب و ساق مردانه پاتریس، آریان نخ باف، جوراب مردانه شیککوتون، کرویت، کمپسور، آندر آرمور و غیره اشاره کرد. به طور خلاصه می توان گفت که نوع و رنگ جوراب به ظاهر شما، چهارچوب فعالیت تان، فصل و از همه مهمتر به روحیه تان بر می گردد.

خب یک جوراب تک رنگ انتخاب کنید و با خیال راحت ظاهر عجیب خود را حفظ کنید. کمربندی را انتخاب کنید که با ظاهر جوراب و کفش شما مطابقت داشته باشد. دانستن نکات کوچک اما مهم در مورد جوراب کمک میکند تا با دید بازتری سراغ انتخاب انواع جورابها بروید.در ابتدا بهتر است در مورد تاریخچهی جوراب بیشتر بدانیم و به روندی که در طول سالها طی شده تا جوراب به دست ما برسد بیشتر آگاه شویم. پس بهتر است اطلاعاتمان را در مورد این بخش کوچک از پوشش روزانه بالا ببریم و در انتخاب آن دقت بیشتری بکنیم. جوراب زنانه مجلسی: یکی دیگر از انواع جوراب زنانه، جوراب زنانه مجلسی است. جوراب یکی از بخشهای اصلی کمدهای لباس ماست و یکی از قسمتهای اصلی و مهم بدن ما یعنی پاها را پوشش میدهد. دوست داریم نظرات خودتان را درباره این مقاله با ما در میان بگذارید. درصورتیکه علاقه به این اکسسوری ظریف و زیبا دارید و دوست دارید که با انواع مدل ها و طرح های جوراب آشنا شوید، در ادامه این مقاله مجله وقت مد، با همه چیز درمورد انواع مدل جوراب و استفاده آن ها برای زنان و مردان آشنا خواهید شد. پس از جنگ جهانی سرانجام جوراب های نایلونی جانشین جوراب های ابریشمی شد.