خرید انواع جوراب زنانه ساق بلند ساده و طرحدار

ضخامت جوراب با تعداد کوک های هر ردیف تعریف می شود. در ادامه با انواع جوراب های زنانه و مردانه از نقطه نظر ارتفاع و کاربردهای آن آشنا شوید. از دیگر کاربردهای جوراب میتوان به طراحی استایلهای خاص و منحصر به فرد اشاره کرد. هر یک از انواع این جورابها هم برای شرایط خاص کاربرد دارد. سیستم الاستومر در جوراب ساق بلند ضد التهاب TED به طور خاص برای اطمینان از سرعت جریان خون مطلوب با ایجاد بیشترین فشرده سازی در مچ پا و کم شدن تدریجی فشرده سازی تا ساق پا طراحی شده است. 4. اگر به نوعی بیماری موضعی پا مبتلا هستید از جوراب های ضد آمبولی استفاده نکنید. اگر از کفش های کالج یا لوفر استفاده می کنید حتما پاپوش بپوشید. در قرن هفدهم زمانی که چکمه های بزرگ به دنیای مد وارد شد، نوعی پاپوش کتانی زیر چکمه پوشیده می شد تا از جوراب ابریشمی محافظت کند.

پوشیده می شود، جوراب است. ممکن است برای ساعات ورزش و پوشیدن با کفشهای کتانی و ورزشی نیاز به جوراب یا برای یک مهمانی یا پوشش روزانه در خانه و … در بسیاری از موارد، جورابهای آنتی آمبولی، فشار تدریجی کافی را برای افرادی که در بیشتر ساعات روز سرپا میایستند، راه میروند یا مینشینند، فراهم نمیکند. این ماشین ها ابتدا فقط جورابهای زنانه میبافت، ولی از سال 70 به بعد ماشینهای کامپیوتری کاملتری به بازار ایران آمد که همه نوع جورابی اعم از زنانه، مردانه و بچگانه تولید میکند. این جوراب ها از ۸۰ درصد نایلون و ۲۰ درصد اسپندکس بافته می شوند . برای این منظور جوراب نامرئی که فقط کف و قسمتی از روی پا را پوشش میدهد بهترین انتخاب است. برای مثال، در فردی که به چرم حساسیت دارد، با پوشیدن کفش چرمی و به مجرد خیس شدن جوراب در اثر عرق کردن و تماس پوست با آلرژن مورد نظر (چرم) از طریق رطوبت کفش و جوراب علایم حساسیت مانند خارش، قرمزی و گاه تاول و ترشح مایعات از پوست پا رخ میدهد. این جوراب مخصوصاً برای مقابله با ترومبو آمبولی طراحی شده است و آنها دارای یک شکاف بازرسی مناسب هستند که در بالای پا قرار دارد ، بنابراین پوست بیمار هرگز با سطح تماس نخواهد داشت .

دلیل آن همیشه محدوده است ، زیرا سطوح مختلفی از فشردگی در بخش های مختلف جوراب وجود دارد . تولیدی جوراب دیپ در بازار بزرگ تهران واقع شده و به عنوان یک تولید و پخش کننده عمده جوراب در بازار تهران، به خصوص به عنوان تولیدی جوراب مردانه، وظیفه پخش عمده جوراب را بدون واسطه را نیز بر عهده دارد. در نتیجه برای رقابت با ساق ها، طول جوراب ها خیلی بلندتر از معمول شد تا برای پوشیدن با دامن های کوتاه مناسب باشد، اما در اثر این تغییر جوراب ها به کلی از مد خارج شد و جای آن را ساق جورابی ها گرفتند. در دهه 60 در غرب دامن های خیلی کوتاه مد شد و بسیاری از خانم ها ترجیح دادند تا به جای پوشیدن جوراب از ساق جورابی های بلند استفاده کنند. زنان هم جوراب های بلندی می پوشیدند که در زانو با کش جوراب نگاه داشته می شد.

با کشف جوراب های نایلونی در دهه 30 و 40، استفاده از جوراب های ابریشمی در میان خانم ها رنگ باخت و جوراب های نایلونی مد شد. نخستین جوراب نایلونی در 15 می سال 1940 در فروشگاه های نیویورک عرضه شد و بیش از 780 هزار جفت از آن در روز اول فروخته شد! جوراب های ضد آمبولی باعث ایجاد جریان خون در افرادی می شود ، که در بستر دراز کشیده اند و تحرکی ندارند . شما قادر خواهید بود جوراب های ضد آمبولی تا ارتفاع ران یا زانو را انتخاب کنید . آنها جریان خون را از طریق ورید استخوان ران بهبود بخشیده و احتمال لخته شدن خون را کاهش می دهند. پاها کاری مشابه با عملکرد قلب انسان انجام می دهند و این قلب دوم از ساق پا تا پاشنه پا را در برمی گیرد. جورابهای تد، از تشکیل شدن لختهی خون در پاها جلوگیری میکند و این کار را با افزایش میزان برگرداندن خون داخل وریدی از کف پاها به بالای پا انجام میدهد. به این ترتیب خون بیشتری به سمت سیستم عروق عمقی کشیده میشود که در نهایت فشار رگهای پا و به تبع آن ورم پا را کاهش میدهد. جوراب اندازه زانو برای چکمههای نظامی هم مناسب است و انواع ورزشی آن به همراه کتانی نیز پوشیده میشود.