خرید انواع جوراب زنانه ساق بلند ساده و طرحدار

آیا استفاده از جوراب واریس برای زنان باردار مفید است؟ اول تولید جورابهای فشرده سازی با کمترین میزان از درز -که کاملا ً ضروری هستند- و دوم ، بخیه زدن به این معنی است که درزها به اندازه ممکن صاف ، و به طور کلی غیر قابل تشخیص خواهد بود . تولید می شوند. البته گاهی الیافی همچون بامبو، کتان و ابریشم به مواد اولیه اضافه می شود تا جوراب نرم تر باشد و پا را اذیت نکند. در نهایت باید به دنبال جورابی با ظاهر مورد علاقه خود بگردید. در مورد پوشیدن جورابهای واریس در سفرهای طولانی، متخصصان بیشتر توصیه میکند که زنان باردار باید پاها را بهطور مکرر حرکت دهند، کمی پاهایشان را بکشند و حتی ورزشهایی مانند کشش پا و خم کردن مچ پا را انجام دهند. ورم اغلب در هوای گرم و در شب رخ میدهد، بهخصوص اگر مدت طولانی را روی پاهای خود ایستاده باشید؛ بنابراین توصیه میشود صبحها قبل از بلند شدن از تختخواب، اولین کاری که میکنید، پوشیدن جوراب واریس خود را بپوشید و فقط در هنگام شب، قبل از خوابیدن آنها را از پایتان درآورید.

به زنانی که قرص پیشگیری از بارداری مصرف می کنند و یا تحت هورمون درمانی قرار دارند، و نیز زنان باردار، افراد با سابقه خانوادگی DVT، و بسیاری از بیماریهای دیگر توصیه میشود که از این جوراب ها استفاده کنند. سابق بر این تنوع جوراب ها بسیار کم بود و به هنگام خرید، فقط تعدادی جوراب سفید یا سیاه پیدا میشد. جوراب زنانه طرح سنتی نیز همانطور که از آن نام آن پیدا است دارای طرحهای سنتی است و میتوان آن را با انواعی از مانتوها، روسریها و شالهای سنتی هماهنگی نمود. اما در حال حاضر، جورابهای طرح دار رنگی جایگاه ویژهای پیدا کردهاند و میتوان از هر رنگی گرفته مثل جوراب سبز و جوراب صورتی تا جوراب با طرحهای مختلف را به راحتی خریداری کرد. در برخی از افراد مانند بیماران عروقی، نباید فشار زیادی به پا وارد کند. همینطور در افرادیکه دچار اختلال در حس پاها هستند ممکن است متوجه تنگ بودن جوراب نشوند و این موضوع باعث بروز مشکلاتی شود. از آنجا که شرایط مختلفی وجود دارد که ممکن است برای جلوگیری از عوارض یا تسکین علائم به کمک جورابهای فشردهسازی نیاز داشته باشد، تولیدکنندگان، این جورابها را بهگونهای تولید کردهاند که هرکدام سطح متفاوتی از فشردهسازی دارند.

فصول در نوع و میزان ضخامت الیاف به کار رفته در جوراب نیز مؤثر هستند، بنابراین جوراب ها در انواع گرم و خنک تولید می شوند. همچنین در آن یک باتری لیتیومی به کار رفته است که با یک بار شارژ می توانید به مدت ۱۴ ساعت پاهای خود را گرم نگه دارید. از طرفی دیگر نوع ضخیم این جوراب شلواری ها برای گرم نگه داشتن پاهای شما در هوای سرد کاربرد دارند. زمانی که جنس داخل کفش سخت و ضخیم باشد و گاها باعث آزار پا شود، پوشیدن جوراب مانع از خراشیدگی و ساییدگی پا در داخل کفش می شود، همچنین از صدمه به ناخن پا نیز جلوگیری می کند. جوراب فشاری به خودی خود عوارضی ندارد اما باید توجه داشته باشید که جوراب را متناسب با سایز خود انتخاب کنید زیرا در صورتی که سایز آن کوچتر باشد در قسمتهایی روی پای شما چین میخورد و باعث مسدود شدن مسیر خون میشود. بهعنوان مثال، بیمار مبتلا به لنف ادم یا DVT به جورابهایی محکمتر در محدودهی فشار بالاتر (حداقل 30-40 میلیمتر جیوه) نیاز دارد، درحالیکه کسی که باید در وضعیت نشسته بماند یا برای مدت طولانی روی پایش بایستد، اغلب به جورابهای فشرده سازی ضعیفتر با دامنهی فشار پایینتر (بهعنوان مثال 15-18 میلیمتر جیوه) نیاز دارد.

اغلب مردم فکر میکنند که کفش ها، پیام های زیادی در مورد شخصیت افراد دارند! جوراب های توری ماهی با مدل های ران بلند یا ساق شلواری را میتوانید در مراسم های رسمی و غیررسمی استفاده نمود. بوجود آمدن اولین جورابها به یونان باستان بر میگردد جایی که بردهها و مردان کارگر و زحمتکش در دوران باستان، جورابهای بلند میپوشیدند و همسرانشان جورابهای ساق کوتاه را بهپای خود میکردند. سربازان روم باستان جوراب هایی میپوشیدند که با تکه های پارچه بافته شده به یکدیگر دوخته شده بودند. متفاوت بودن سلیقه ها باعث طراحی جوراب در فرم و رنگ های متنوع شده است به گونه ای که برای هر سلیقه و استایلی می توان جوراب متناسب با آن را پوشید. کفش مول نوعی کفش زنانه است که در قسمت پشت باز می باشد. با این حال اگر به ناچار در شرایطی هستید که برای کل روز مجبور به استفاده از جوراب بوده اید. به همین دلیل با استفاده از جوراب فشاری، پاهایتان احساس خستگی کمتری خواهند کرد و زمانی که شیفت شما تمام میشود انرژی بیشتری خواهید داشت. افرادی که احساس خستگی شدید و بیقراری در پاها دارند. تنها دلیلی که می تواند نپوشیدن جوراب را از نظر خودمان موجه جلوه دهد این است که پا بدون جوراب در داخل کفش احساس سبکی و راحتی دارد.