خرید انواع جوراب زنانه ساق بلند ساده و طرحدار

در قرن نوزدهم جوراب های نخی ساخته شده با ماشین، در دسترس خانم ها قرار گرفت. بعد از جنگ جهانی اول (1914-1918)، دامن های کوتاه مد شد و ساق ها و جوراب های بلند ابریشمی دوباره رایج شد و ثابت کرد که فشن و طول دامن، مدل جوراب را تعیین می کند. شلوارهایی که مردان می پوشیدند، بسیار چسبنده و تنگ شد که از کمر تا پایین پا را می پوشاند، مانند ساق های امروزی. مردان کارگر و برده ها در دوران یونان و مصر باستان جوراب های بلند می پوشیدند و زنان رومی در خانه های خود نوعی جوراب ساق کوتاه به پا می کردند. پوشیدن جوراب باعث می شود تا آلودگی ها به پوست پا نفوذ نکرده و به مرور زمان، پوست آن لطافت و شادابی خود را حفظ کند. غیر از فصل زمستان، در دیگر فصول سال جوراب کاربرد نداشت و در اصطلاح میگفتند: «جوراب پا را خفه میکند». اولین ماشین کشبافی را در سال 1589 در انگلستان ساخته شد و نکته ی جالب توجه این است که سازنده ی آن یک «کشیش» انگلیسی، به نام ویلیام لی، بود.

بعد از سال 1545 جوراب های ساق بلند کش باف وارد مد شد که معمولا درزهای آن با طرح های ابریشمی پرکار تزئین شده بود. پس از جنگ جهانی سرانجام جوراب های نایلونی جانشین جوراب های ابریشمی شد. داماد پس از درآوردن جورابهای عروس، یکی از آنها را زیر پای چپ و دیگری را روی شانۀ راستش میگذارد و همۀ مهمانها بر سر عروس و داماد نقل میریزند. پس از دهه ی 60 میلادی، تحول چندانی در زمینه صنایع تولید جوراب رخ نداد و تا امروز جوراب های زنانه و مردانه فقط به تناسب مدهای روز تغییر کرده اند. جوراب در صنایع مد و پوشاک جایگاه ویژه ای دارد و سیر تاریخی آن نیز اهمیت خاصی دارد. هنگام خرید جوراب دقت داشته باشید که آنتی باکتریال بودن یک جوراب معمولاً بر روی اتیکت آن قید شده است. بسته به موقعیت بیمار، جورابهای فشردهسازی و ساپورت برای مراقبتهای پیشگیرانه و به عنوان یک گزینهی درمانی بلندمدت برای طیف وسیعی از بیماریها و شرایط فیزیکی موجود میباشند. این جوراب ممکن است دارای روی شست باز یا بسته باشد. این به این معنی است که شما میتوانید ۱ جوراب ( یا جفت ) بپوشید در حالیکه دیگری شسته میشود و خشک میشود.

حتی در صورت نیاز به خرید جوراب به تعداد کم و پایین نیز میتوانید با ما مشورت کنید. خرید جوراب جزء مواردی است که در اکثر مواقع به سادگی از کنار آن رد می شویم یا حتی از خرید آن صرف نظر می کنیم. تشکیل لختههای خونی در رگها را نیز ترومبیوز سیاهرگی،DVT یا ترومبوآمبولی میگویند. جورابهای تد، از تشکیل شدن لختهی خون در پاها جلوگیری میکند و این کار را با افزایش میزان برگرداندن خون داخل وریدی از کف پاها به بالای پا انجام میدهد. بله. برخی افراد به جنس خاصی از جوراب حساسیت دارند و به قرمزی و خارش پوست پا دچار میشوند. جوراب آنتی ترومبوز برای افرادی که برای مدتزمان طولانی بیحرکت هستند بسیار مفید است، مانند بیمارانی که در دوران بهبودی بعد از عمل جراحی به سر میبرند یا بیمارانی که دچار یک بیماری بسیار جدی هستند. بهطور مثال، اگر دچار بیماری سرخرگ محیطی (PAD) هستید، این جورابها به شما توصیه نمیشود زیرا مانع از خونرسانی به پاها میشوند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که در صنعت مهمانداری و یا در مشاغل خرده فروشی کار میکنند، کاندیدای بسیار مناسبی برای پوشیدن جورابهای واریس هستند. اگر برای سلامتی پاهای خود اهمیت قائل هستید، در زمان خرید جوراب بچهگانه برای بچه ها یا مردانه و زنانه برای خودمان وقت کافی اختصاص دهیم و پوست پای خود را در معرض بیماری ها و عوارض مختلف قرار ندهیم.

این جوراب ها شش تا هشت اینچ ارتفاع دارند. 1. تا جایی که امکان دارد جوراب را هر 3 تا 6 ماه جایگزین کنید. به همین جهت به شما توصیه میکنیم که حتماً جورابهای مناسب را برای هر مکان و محلی خریداری کنید. شما نباید از جورابهای مشترکی برای تمامی فصول استفاده کنید. این جوراب دارای ویژگی چون ضخیم بودن و پوشش سرتاسری مچ پای شما حتی تا بالاتر از مچ پا است. بوی بد پا اتفاقی ناخوشایند و خسته کننده است که آقایان در طول زندگی کم و بیش با آن مواجه شده اند. این جوراب بیشترین فشار را در مچ پا وارد می کنند و به تدریج از فشار ایجاد شده در طول پا می کاهد . بهترین زمان استفاده از جوراب واریس در طول روز است زیرا نشستن و ایستادن مداوم در طول روز باعث مشکلات گردش خون خواهد شد. در حقیقت ساق جورابی های نایلونی زیبا و ظریف در دهه 1960 خیلی رایج شد.