جوراب واریس ، لیست قیمت ، فواید و عوارض جوراب واریس چیست؟

پس با جوراب میتوانید از پاهایتان در برابر درد و بیماری در داخل کفش محافظت کنید. مطمئنا با جوراب فشار کمتری به پاهایتان وارد میشود. در فرهنگهای مختلف اشکال متفاوت به خود گرفته اند و با توجه به نیاز جامعه و تولید در اندازهها و طرحهای متفاوت تولید شده اند. این ماشین ها ابتدا فقط جورابهای زنانه میبافت، ولی از سال 70 به بعد ماشینهای کامپیوتری کاملتری به بازار ایران آمد که همه نوع جورابی اعم از زنانه، مردانه و بچگانه تولید میکند. بعد از آگاهی از دلایل پوشیدن جوراب بهتر است از انواع متریالهای مورد استفاده در جوراب آگاهی پیدا کنیم. قبل ازدانستن هر قانون و قاعده در مورد پوشش بهتر است بدانیم که چرا جوراب میپوشیم. 2. اگر مبتلا به یک نوع بیماری اختلال شریانی ( DVT ) ، بیماری نارسایی احتقانی قلب ، به رنگ ها حساسیت دارید یا بیماری پوستی دارید ، قبل از استفاده از این جوراب ها حتما با پزشک خود مشورت کنید . این متریال در برابر چروک بسیارمقاوم است، با بدن شما نفس میکشد و هم چنین وقتی به پا دارید پایتان را خشک و گرم نگه میدارد.

عرق را به خود جذب میکند و کفشتان تمیز میماند، هم چنین با تعویض روزانهی جوراب میتوانید پاها و کفش هایتان را خوش بو نگه دارید. هم چنین با کوتاه تر شدن ساق جوراب اسم جوراب به socks (یعنی اسم امروزی آن) که تا آن زمان stockings خوانده میشد تغییر کرد. دانستن این موضوع بسیار کمک میکند تا در انتخاب جورابهایمان با توجه به نوع نیازمان دقیق تر عمل کنیم. انواع طرحها و مدلهای جوراب در طول تاریخ، همه بعد از مدتی دوباره وارد دنیای مد میشوند، به عنوان مثال Argyle patterns الگویی است که در دههی ۱۹۲۰ بسیار محبوب بود و میبینیم که چند سال یکباردوباره وارد دنیای مد میشود. بعد از آشنایی با انواع متریالهای به کار رفته در انواع جوراب بهتر است راجع به ویژگیهای مختلف جورابهای مربوط به فعالیتهای متفاوت بیشتر بدانیم. در این زمان بهتر است از نزدیکان خود درخواست کمک کنید. اگر ترجیحتان این است که جورابهایتان پیدا نباشند بهتر است جورابهای بدون دید را امتحان کنید. وقتی در مسیرها و جادههای مختلف بدون جوراب قدم بزنید، پاهای شما به دلیل خاک و آلودگیهای مختلف در معرض کثیفیها قرار میگیرد و این آلودگیها میتوانند باعث ایجاد حساسیت و آلرژی بر روی پوشت شما شوند.

به این معنی که در هنگام وضو گرفتن در صورتی که این جوراب را در پایشان داشته باشند میتوانند بر روی آن مسح بکشند. به همان صورتی که در بالا در مورد اینکه نشستن برای مدت طولانی میتواند باعث تجمع خون در پاها شود – سفر در مسافت و مدت طولانی نیز عواقب مشابهی دارد. چه جورابی برای چه کاری؟ مهم نیست شخصی را بشناسید یا خیر، از نوع جورابی که به پا دارد به خوبی خواهید فهمید که چه شخصیت اجتماعیای دارد و چگونه فکر میکند. شما میتوانید با توجه به نوع مراسمی که در آن شرکت میکنید، جورابی متناسب با لباسهایتان انتخاب کنید. جوراب های فشاری مخصوص ، جوراب های کش دار و کاملاً متناسب و ارتجاعی هستند که با شیب ملایمی ، پای شما را می فشارند. افرادی که محل کارشان در محیطهای بیرونی است و یا از فعالیتهای در فضای باز مانند پیاده روی، باغبانی، ماهیگیری، شکار یا کمپینگ لذت میبرند، نیاز به جورابهای مناسب دارند تا پای خود را گرم و خشک نگه دارند. مراقبت از پوست و پا برای بیماران دیابتی بسیار مهم است به این دلیل که زخم پای دیابتی در قریب به ۱۰ % از بیماران مبتلا به دیابت مشاهده میشود.

به طور معمول استفاده از جوراب واریس حس سبکی و راحتی را در پاها ایجاد می کند و برای استفاذه از آن عوارض جانبی خاصی گزارش نشده است ولی بعضی از افراد بایستی از استفاده از جوراب اجتناب کنند. علاوه بر این، پزشک میتواند همچنین تعیین کند که برای رسیدن به بهترین نتایج و راحتی بیشتر، چه میزان فشردهسازی باید استفاده شود. اکسیژن میتواند به راحتی از آن عبور کند و بافت قویای دارد. استفادهی زیاد و بیش از حد از طرحها و پترنها از جذابیت ظاهرتان کم میکند. ترکیب پنبه و مودال احساس نخ ابریشم را بر روی پوست ایجاد میکند. پنبه خرد شده Combed cotton: در این نوع نخ تمام الیاف کوتاه و ناخالصیها در طی یک فرآیند تکمیلی از روی پنبه حذف میشوند و پنبه به صورت کامل شانه میخورد و تنها الیاف بلند و طولانی پنبهها باقی میماند. پنبه مورب شده Mercerized cotton: نخ پنبه تحت یک فرآیند تکمیلی قرار میگیرد و درخشندگی و نرمی را به نخ و رنگ را به آن اضافه میکند. و مدلهای سادهی آن برای نوزادان به دلیل نرم بودن کش آن مورد استفاده قرار میگیرد.