جوراب: همه چیز راجع به این پوشیدنی ساده! – نت نوشت

این جوراب ها در سایز های دوتایی (39-40) و سه تایی یا چهارتایی (39-42) عرضه می شوند. می توانید برای زیبایی بیشتر، جوراب های ساق بلند انتخاب کنید تا اگر در هنگام نشستن پاچه شلوار شما بالا آمد، ساق پای شما را بپوشانند. اگر قصد ورزش ندارید به هیچ وجه نباید آنها را با هیچ لباسی بپوشید؛ حتی اگر تیپ اسپرت زده اید باز هم آنها را فراموش کنید. اگر قصد دارید به یک گشت و گذار شبانه بروید و دوست دارید ظاهری جسورانه به سبک راک اند رول داشته باشید، کفش های چرمی خود را با جوراب های مشکی طرح دار (جمجمه ای) که دارای تسمه های فلزی هستند بپوشید. اگر قصد دارید به طبیعت گردی بروید، پوشیدن جوراب های کشمیری در پوتین های چرمی راحتی را به شما هدیه می دهند. آنها در مقابل سایش مقاوم ترند و کمتر پرز می دهند. این جورابها به تازگی ترند شده اند و به دلیل متفاوت بودن توانسته اند قانون نپوشیدن جوراب با صندل را زیر پا بگذارند. نفس عمیق بکشید. اغلب رنگهای به کار رفته در جورابها میتوانند با لباسهایتان به راحتی ست شوند و به سادگی شما را متفاوت جلوه بدهد. فقط دقت کنید طرحها و رنگهای ملایم تر را انتخاب کنید.

حقیقت این است که جوراب های ورزشی در هر رنگی باشند فقط برای باشگاه رفتن مناسب هستند. جوراب های طبقه پایینتر مردم بافته شده از پشم و جوراب اشراف ترکیبی از ابریشم خالص رنگی بود . جوراب های پشمی در مقایسه با جوراب های نخی بیشتر برای زمستان مناسب هستند، چرا که پشم گرما را در خود نگه می دارد و عرق پا را جذب می کند. اگر به دنبال یک استایل رسمی هستید، کفش های بند دار چرمی دربی را با جوراب های ساق بلند پشم مرینوس بپوشید. اگر به دنبال یک سبک کژوال کلاسیک هستید پوشیدن جوراب های مشکی با کفش های Stan Smith، Reebok Club C85 و کفش های کتانی Veja، به شما یک حس مینیمالیستی می دهد. جوراب هایی با رنگ های بنفش آجری، زرد خردلی و قرمز سیر نشانه ای از خلق و خوی زیبای شخص هستند و می توانند استایلی منزه و مد روز برای شخص به ارمغان بیاورند.

اگر شلوار آبی پوشیده اید، پیشنهاد ما جوراب های سبز با کفش های قهوه ای مایل به قرمز است. این کار در زمستان و به دلیل رنگ محافظه کارانه لباس ها کاملاً قابل دستیابی است؛ مثلا کفش چرمی مشکی / جوراب خاکستری نوک مدادی / کمربند چرم خاکستری یا مشکی، کفش های ساق بلند با جوراب های کشمیری قهوه ای / کمربند جیر قهوه ای. جوراب های بالشتکی و ضخیم همه این ویژگی ها را دارند و لایه ای محافظ برای پاها ایجاد میکنند. در واقع یکی از ویژگی های اصلی این اکسسوری های (جوراب های) لوکس این است که آنها کاملاً از مواد طبیعی ساخته می شوند، هیچ گونه ماده اضافی در ساخت آنها مورد استفاده قرار نمی گیرد، نه خیلی پهن هستند و نه خیلی تنگ. در مورد کیفیت نخ (پنبه) باید بگوییم الیاف پنبه ای که دارای رشته های بسیار بلندی هستند برای جوراب بافی عالی هستند. ترمه از یکی از بهترین موادی است که ممکن است برای ساخت جوراب مورد استفاده قرار بگیرد و برای زمستان نیز بسیار مناسب است. توجه به رنگ کمربند در هنگام انتخاب جوراب یکی از اصول اساسی تطابق محسوب می شود.

این جوراب ها فشرده سازی را انجام می دهند و از نظر بالینی ثابت کرده اند ، که بیماری ترومبوآمبولیک را کاهش می دهند. میکروفایبر همچنین احساسی صاف و لوکس بودن به این جوراب ها می دهد و احتمال تحریک پوستی را بسیار کاهش می دهد ، همچنین می تواند در برابر چندین بار شستشو نیز مقاومت کند. مطالعات نشان دادهاند که پوشیدن جورابهای فشاری در حین ورزش و بازیابی میتواند درد عضلانی را در پاها را کاهش دهد. در برخی از موارد پزشکان پیشنهاد میکنند که جوراب های فشاری را شب ها استفاده کنید. جوراب های فشاری سبک معمولا برای چنین مواقعی پیشنهاد میشوند. همین اصل برای جوراب های خاکستری و نوک مدادی نیز صدق می کند؛ آنها باعث به چشم آمدن کفش های چرم یخی دربی و شلوار (تا زده) فلانل شما می شوند. این جدول به شما در یافتن سایز جورابی که معادل با سایز کفش شماست، کمک می کند.